Od lat wyłącznie naturalnie

Kilka słów o naszej działalności – poznaj nas bliżej 

kinga przetwory

Rodzinne Przetwórstwo Owoców i Warzyw „Kinga” już od 1979 dostarcza produkty najwyższej jakości. Od ponad 30 lat oferujemy Państwu doskonałe przetwory bez konserwantów oraz ulepszaczy. Gwarancją najlepszego smaku naszych wyrobów jest połączenie receptury, pasji oraz doświadczenia.

Wszystkie produkty naszej firmy zawierają wyłącznie naturalne składniki, co udaje nam się osiągać dzięki regionalnym dostawcom, z którymi współpracujemy. Daje nam to pewność, że do Państwa domów trafiają bezpieczne i zdrowe octy, barszcze białe, żurki, czy przetwory. „Kinga” jest również producentem doskonałego barszczu czerwonego, który swój intensywny kolor oraz smak zawdzięcza naturalnie kiszonym burakom, a nie sztucznym barwnikom.
Jakość naszym przetworom dają również wdrażane systematycznie nowe technologie produkcji, magazynowania oraz dystrybucji. Staramy się dostosowywać swoją ofertę do Państwa potrzeb, dlatego też wciąż obserwujemy rynek i wprowadzamy coraz to nowe produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności IFS.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co wyróżnia naszą firmę?

Jesteśmy niewielką firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji doświadczeniem i wysoką jakością świadczonych usług. Nasze wyroby to połączenie tradycyjnej receptury z naturalnymi, bogatymi w składniki odżywcze warzywami i owocami. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby na Państwa stołach znalazły się zdrowe i smaczne wyroby oferowane przez nasze przetwórstwo, dlatego:

  • K – konserwantom i sztucznym barwnikom mówimy stanowcze „NIE!”,
  • I – idealnie wyselekcjonowane składniki są obecne w każdym naszym produkcie,
  • N – naturalność to nasze drugie imię,
  • G – gwarantujemy najwyższą jakość produktów,
  • A – atrakcyjne ceny znajdziecie Państwo tylko u nas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zawsze staramy się wdrażać do produkcji nowe technologie. Dzięki nim nasze wyroby są jeszcze lepsze w smaku i nie tylko. Oferujemy zdrową i smaczną żywność dla każdego. Zapraszamy!

Wszystkie oferowane przez nas produkty znajdziecie Państwo na stronie internetowej rodzinnego przetwórstwa „Kinga”. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zachęcamy do wyboru najwyższej jakości przetworów owocowo-warzywnych w atrakcyjnych cenach.