Od lat wyłącznie naturalnie

O nas – przetwórstwo warzywne i owocowe

kinga przetwory

Rodzinne Przetwórstwo Owoców i Warzyw „Kinga” już od 1979 dostarcza produkty najwyższej jakości. Od ponad 30 lat oferujemy Państwu doskonałe przetwory bez konserwantów oraz ulepszaczy. Gwarancją najlepszego smaku naszych wyrobów jest połączenie receptury, pasji oraz doświadczenia.

Wszystkie produkty naszej firmy zawierają wyłącznie naturalne składniki, co udaje nam się osiągać dzięki regionalnym dostawcom, z którymi współpracujemy. Daje nam to pewność, że do Państwa domów trafiają bezpieczne i zdrowe octy, barszcze białe, żurki, czy przetwory. „Kinga” jest również producentem doskonałego barszczu czerwonego, który swój intensywny kolor oraz smak zawdzięcza naturalnie kiszonym burakom, a nie sztucznym barwnikom.
Jakość naszym przetworom dają również wdrażane systematycznie nowe technologie produkcji, magazynowania oraz dystrybucji. Staramy się dostosowywać swoją ofertę do Państwa potrzeb, dlatego też wciąż obserwujemy rynek i wprowadzamy coraz to nowe produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności IFS.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.